Зовнішнє незалежне оцінювання

28 листопада 2016
Наказ про підготовку та проведення в 2017році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти


Четвер, 11 вересня 2008, 12:59

zno5-300x160 Результати ЗНО як показник ефективності державної регіональної політики

Читати далі…


1 лютого 2016 року починається реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО),яка триватиме до 4 березня 2016 року.

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову – з 14 червня до 4 липня. Читати далі …


Визначено вартість пробного ЗНО-2016 року

Зареєструватися на пробне тестування необхідно з 05 січня до 30 січня 2015 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти www.test.if.ua та оплатити участь у пробному ЗНО в банківських установах України, уважно перевіривши квитанцію про оплату у частині призначення платежу.

Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з одного предмета – 111 грн.


Завантажити Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з 1 лютого до 4 березня 2016 року


1434-001 i Завантажити Наказ департаменту освіти і науки Тернопрільської обласної державної адміністрації від 02.12.2015 №337

“Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на оснві повної загальної середньої освіти”.

 

Завантажити Інформація щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Завантажити наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923

“Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”.


До уваги випускників:

На сайті УЦОЯО в розділі Підготовка до ЗНО (http://testportal.gov.ua/prepare/ ) розміщено матеріали, які допоможуть Вам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання…

Детальніше…


Завершилося пробне тестування

28 березня 2015 року в області відбулося чергове пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики (базовий та поглиблений рівні), біології, географії, фізики, хімії, російської мови, англійської мови, французької мови, німецької мови, іспанської мови.

Тестування проводилося в 19 пунктах тестування, 243 аудиторіях. В ньому взяли участь 2268 учасників із 2497 зареєстрованих, що становить 91%. Для організації та проведення пробного ЗНО було залучено 518 педагогічних працівників, 19 медичних працівників. Охорону та правопорядок на пунктах пробного тестування забезпечували працівники районних, Тернопільського міського відділів УМВС в Тернопільській області.

Ті зареєстровані учасники тестування, які не з’явилися в пункт тестування, можуть протягом наступних трьох робочих днів отримати свої робочі зошити, бланки відповіді, ключі розв’язку. Для цього їм потрібно звернутися в пункт пробного тестування, пред’явивши документ, що засвідчує особу, квитанцію про оплату за пробне тестування та запрошення.

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання!

На Ваших інформаційних сторінках розміщені запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Звертаємо увагу, що в 2015 році вони не надсилатимуться поштою. Запрошення-перепустку слід самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.


24 березня 2015 року в Тернопільському ОКІППО відбулося навчання педагогічних та науково-педагогічних працівників, які можуть працювати експертами груп з предметів тестування для визначення порогового бала.

У заході взяли участь заступник директора ТОКІППО Шайнюк Ю.Ч., заступник директора ІФРЦОЯО Любінець І.Л., методист ІФРЦОЯО Гарасимчук З.І., методист ТОКІППО Онищук Л.З.

Присутні були ознайомлені з новою технологією визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року. У її основу покладено традиційне для практики оцінювання визначення порога «здав/не здав». Подібна технологія використовується в більшості країн світу, де практикується проведення зовнішніх іспитів, і передбачає чітке розмежування абітурієнтів на тих, хто має мінімально необхідний обсяг знань і на тих, хто його не має. Поріг «здав/не здав» буде визначатися шляхом використання двох методик ― В. Ангоффа та К. Беука. Перша методика заснована на вимогах до обсягу знань, друга ― на врахуванні найбільш допустимої кількості тих, хто не виконав тест.

Учасники заходу в ході практичної роботи вчилися самостійно визначати імовірність виконання кожного із завдань сертифікаційних робіт з предметів тестування мінімально підготовленим абітурієнтом, а також передбачати відсоток учасників, які, на їхню думку, повинні подолати поріг «здав/не здав».

За результатами виконаних робіт УЦОЯО визначить експертів з кожного предмета тестування для роботи під час основної сесії ЗНО-2015.


Відбулося пробне тестування

21 березня 2015 року в області відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (базовий та поглиблений рівні).

Тестування проводилося в 19 пунктах тестування, 212 аудиторіях. В ньому взяли участь 2864 учасники із 2953 зареєстрованого, що становить 97%. Для організації та проведення пробного ЗНО було залучено 518 педагогічних працівників, 19 медичних працівників. Охорону та правопорядок на пунктах пробного тестування забезпечували працівники районних, Тернопільського міського відділів УМВС в Тернопільській області.

Ті зареєстровані учасники тестування, які не з’явилися в пункт тестування, можуть протягом наступних трьох робочих днів отримати свої робочі зошити, бланки відповіді, Інформаційні бюлетені. Для цього їм потрібно звернутися в пункт пробного тестування, пред’явивши документ, що засвідчує особу, квитанцію про оплату за пробне тестування та запрошення.

Наступне пробне ЗНО відбудеться 28 березня 2015 року з математики (базовий і поглиблений рівні), історії України, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови.


УВАГА! Результати пробного ЗНО!

На сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://test.if.ua) буде розміщено сервіс з визначення результатів пробного ЗНО за рейтинговою шкалою 100-200 балів, а також детальну інформацію щодо особливостей роботи з ним. Для осіб, які скористаються сервісом, результати пробного ЗНО за шкалою 100-200 балів будуть розміщені на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО»


В Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася нарада з відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання

Докладніше…


До уваги абітурієнтів!

З метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та змістом тестового зошита, бланків відповідей, в березні 2015 року проводитиметься пробне тестування.

21 березня 2015 року проводиться тестування з української мови і літератури,

28 березня 2015 року – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, іноземної мови (англійська, іспанська, німецька, французька).

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється з 01 листопада до 15 грудня 2014 року за кошти фізичних та юридичних осіб.

Кожному зареєстрованому учаснику пробного ЗНО буде надана можливість виконувати завдання з української мови і літератури та математики двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Детальна інформація про умови проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде розташована на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів.

Розпочато підготовку до ЗНО-2015

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році» затверджено перелік навчальних предметів, з яких проводитимуться тестування.

Детальніше…


Про апробацію тестів в режимі он-лайн

Відповідно до спільного наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 29.09.2014 №293/92-ОД «Про апробацію тестових завдань у режимі он-лайн», за участю Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти протягом 14-16 жовтня 2014 року учні випускних класів окремих загальноосвітніх навчальних закладів Борщівського, Заліщицького, Збаразького, Теребовлянського, Чортківського районів, м. Чортків та м. Тернопіль беруть участь в проведенні апробації тестових завдань в режимі он-лайн з хімії, географії, німецької та французької мов. Всього в апробації тестових завдань зареєстровано 390 одинадцятикласників.

Метою даного заходу є випробування нової моделі проведення апробації тестових завдань у режимі он-лайн, формування банку тестових завдань.

Основною умовою участі в апробації є наявність навчальних кабінетів, укомплектованих комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням та підключенням до мережі Інтернет.

По закінченні кожного тестування його учасники отримують результат: кількість правильних та неправильних відповідей, кількість набраних балів із максимально можливих.

Участь в апробації є одним із проміжних етапів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.


Результати ЗНО 2014

Завантажити Англійська мова

Завантажити Біологія

Завантажити Всесвітня історія

Завантажити Географія

Завантажити Історія України

Завантажити Математика

Завантажити Німецька мова

Завантажити Російська мова

Завантажити Світова література

Завантажити Українська мова і література

Завантажити Фізика

Завантажити Французька мова

Завантажити Хімія


Додаткова сесія ЗНО завершена

Протягом 1-15 липня 2014 року на базі Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу проводилася додаткова сесія ЗНО з 11 навчальних предметів. Організацією цього заходу займався Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Івано-Франківський регіональним центром оцінювання якості освіти та управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради. У додатковій сесії брали участь абітурієнти з Тернопільської області, які з поважних причин не змогли скласти іспити під час основної сесії, що проходила в червні, та абітурієнти Донецької, Луганської областей та АР Крим. Всього на додаткову сесію було зареєстровано 53 особи (українська мова і література) та від 3 до 25 осіб на інші предмети. Результати додаткової сесії вже оприлюднені з географії, фізики, української мови і літератури, англійської мови, російської мови, математики, світової літератури та історії України. З інших предметів (біологія, всесвітня історія, хімія) результати будуть відомі по мірі обробки бланків відповідей та опубліковані на персональних сторінках абітурієнтів.

Протягом встановленого терміну вступної кампанії абітурієнти встигнуть подати документи до приймальних комісій ВНЗ. Нагадуємо, що вступна кампанія стартувала 11 липня і триватиме до 01 серпня 2014 року.

Вітаємо найкращих

За інформацією, наданою Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти, в Тернопільській області є учасники тестування, які набрали 200 балів з навчальних предметів.

За результатами тестування (основної сесії) в області 16 осіб отримали максимальний результат – 200 балів. А випускник Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Віктор Міщанчук отримав 200 балів з двох предметів – біології та хімії, з української мови і літератури – 199,5 балів, що є надзвичайно високим результатом. Максимальну оцінку отримали з біології двоє осіб, географії – 2, історії України – 3, математики – 1, німецької мови – 1, української мови і літератури – 6, хімії – 1, фізики – 1. Всі вони цьогорічні випускники, які представляють Кременецьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №2, Чортківську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Зарудянську та Залужанську ЗОШ І-ІІІ ступенів Збаразького району, Козівську державну українську гімназію ім.В.Герети та Козівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Підволочиську гімназію ім.І.Франка, Шумський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-гімназія», Тернопільський технічний ліцей, Тернопільські спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №3, №5 та №17, Тернопільський НВК «Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука», Тернопільську ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім.В.Левицького.


Завантажити Інформацію про порядок реєстрації громадських спостерігачів, які здійснюватимуть громадський контроль під час ЗНО-2014


Завершилося пробне тестування

29 березня 2014 року в області відбулося чергове пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії та світової літератури.

Тестування проводилося в 18 пунктах тестування, 179 аудиторіях. В ньому взяли участь 1916 учасників із 2043 зареєстрованих, що становить 94%. Для організації та проведення пробного ЗНО було залучено 405 педагогічних працівників, 18 медичних працівників. Охорону та правопорядок на пунктах пробного тестування забезпечували працівники районних, Тернопільського міського відділів УМВС в Тернопільській області.

Ті зареєстровані учасники тестування, які не з’явилися в пункт тестування, можуть протягом наступних трьох робочих днів отримати свої робочі зошити, бланки відповіді, ключі розв’язку. Для цього їм потрібно звернутися в пункт пробного тестування, пред’явивши документ, що засвідчує особу, квитанцію про оплату за пробне тестування та запрошення.

Підготовка до основної сесії ЗНО

Наступним етапом підготовки до ЗНО буде отримання абітурієнтами запрошень-перепусток на пункт тестування.

Український центр оцінювання якості освіти не пізніше ніж за три тижні до дати проведення першого тестування (перша декада травня 2014 року) інформує абітурієнтів про місце та час проходження зовнішнього оцінювання. Інформування здійснюється у формі запрошень-перепусток для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, що розсилаються абітурієнтам поштовими відправленнями за місцем їхнього постійного проживання.

Запрошення-перепустки також розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів, створених на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.


Результати пробного ЗНЗ

Цього року учасники пробного тестування зможуть отримати оцінку в рейтинговій шкалі 100-200 балів (як на зовнішньому незалежному оцінюванні)!

Щоб знати місце свого результату (рейтинг) серед результатів інших учасників пробного тестування, Вам слід зробити наступне:

1. До 04 квітня 2014 року зайти на сайт регіонального центру, на якому Ви реєструвались на пробне тестування (http://test.if.ua).

2. За логіном (персональний код) і паролем учасника пробного тестування зайти на свою персональну сторінку.

3. Натиснувши відповідну кнопку перейти в розділ «Результати пробного тестування».

4. Вибрати предмет.

5. На електронному бланку А, що відкрився, внести відповіді зі свого паперового бланка А.

6. Натиснути кнопку «Зберегти».

7. Після 04 квітня Вам слід ще раз зайти на персональну сторінку учасника пробного тестування (крок 1-3).

8. На вкладці «Результати» проглянути свій рейтинговий бал.

9. На вкладці «Розподіл» проглянути графік з відображенням Вашого місця в рейтингу.

Якщо Вас цікавить реальна картина Ваших знань, то будьте особливо ретельними при виконанні кроку 5.

Дізнавшись свій рейтинг після пробного тестування, Ви зможете ефективно скоригувати Вашу підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року.

Успіхів!


Відбулося пробне тестування

22 березня 2014 року в області відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, іноземної мови (з переліку: англійська, французька, німецька, іспанська), російської мови, фізики, хімії, всесвітньої історії.

Тестування проводилося в 19 пунктах тестування, 228 аудиторіях. В ньому взяли участь 2515 учасників із 2657 зареєстрованого, що становить 95%. Для організації та проведення пробного ЗНО було залучено 514 педагогічних працівників, 19 медичних працівників. Охорону та правопорядок на пунктах пробного тестування забезпечували працівники районних, Тернопільського міського відділів УМВС в Тернопільській області.

Зареєстровані учасники тестування, які не з’явилися в пункт тестування, можуть протягом наступних трьох робочих днів отримати свої робочі зошити, бланки відповіді, ключі розв’язку. Для цього їм потрібно звернутися в пункт пробного тестування, пред’явивши документ, що засвідчує особу, квитанцію про оплату за пробне тестування та запрошення.

Наступне пробне ЗНО відбудеться 29 березня 2014 року з математики, історії України, біології, географії та світової літератури.


Графік проведення ЗНО-2014

3 червня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
5 червня українська мова і література
6 червня
10 червня російська мова
12 червня математика
14 червня географія
16 червня біологія
18 червня фізика
20 червня історія України
23 червня хімія
25 червня всесвітня історія
27 червня світова література

Завантажити Основні етапи проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році.


Результати загальнонаціональних опитувань
«Ставлення населення України до зовнішнього незалежного оцінювання у 2008-2013 рр.»

До Вашої уваги представляємо результати загальнонаціональних опитувань «Ставлення населення України до зовнішнього незалежного оцінювання» проведених у 2008-2013 роках.

Інформація підготовлена за результатами загальнонаціональних опитувань населення України проведених Фондом «Демократичні ініціативи» за підтримки Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI MCC|TCP, 2007-2009), Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI Alliance, 2010-2012) та ІІ Етапу Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI Alliance, Phase II, 2013-2015) за період з 2008 по 2013 роки (березень та грудень 2008, березень 2010, березень та вересень 2011, жовтень 2012 та жовтень 2013 року). Дослідження проводились за загальнонаціональною квотною вибіркою. Кількість опитаних респондентів кожного дослідження становила від 2000 до 2600 у всіх територіально-адміністративних одиницях України: 24 областях, АР Крим, м.Києві та м.Севастополі. Вибірка – квотна, репрезентативна за статтю, віком (18-29, 30-54, 55 років і старші), освітою (нижче середньої, середня, вища), типом поселення (столиця, обласні центри, інші міста, села) та областями України. Похибка вибірки не перевищує 2.2 %.

Ознайомитися зі статистичними даними дослідження Ви можете на тут


Про проведення пробного ЗНО в 2014 році

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26 вересня 2013 року № 85 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році» пробне тестування відбудеться 22 березня та 29 березня 2014 року.

22 березня 2014 року: українська мова та література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

29 березня 2014 року: математика, історія України, біологія, географія, світова література.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання забезпечуватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 1 листопада й триватиме до 30 листопада 2013 року.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації буде розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.


Результати ЗНО-2013

Завантажити Англійська мова
Завантажити Біологія
Завантажити Всесвітня історія
Завантажити Географія
Завантажити Історія України
Завантажити Математика
Завантажити Німецька мова
Завантажити Російська мова
Завантажити Світова література
Завантажити Українська мова та література
Завантажити Фізика
Завантажити Французька мова
Завантажити Хімія


Завантажити Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році. Наказ Міністерства освіти і науки України від 03.09.2013 № 1258.


Завантажити Статистичні дані про результати ЗНО-2012 в Тернопільській області.

Завантажити Статистичні дані про результати ЗНО-2011 в Тернопільській області.
Завантажити Статистичні дані про результати ЗНО-2010 в Тернопільській області.
Завантажити Статистичні дані про результати ЗНО-2009 в Тернопільській області.


Деякі нормативні документи про проведення зовнішнього незалежного оцінювання:

1. Завантажити Указ президента України № 857/2008 «Про забезпечення дальшого розвитку вищої освіти в Україні».

2. Завантажити Наказ Міністерства освіти і науки України № 824 від 04.09.2009р. «Про терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 році».
3. Завантажити Наказ Міністерства освіти і науки України № 570 від 26.06.2009р. «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2010 році».

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти