Апробація ППЗ

П’ятниця, 03 жовтня 2008, 08:51

Наказ та перелік заходів щодо проведення апробації і розподілу електронних засобів навчального призначення у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області. Завантажити

1. Завантажити Наказ Міністерства освіти і науки України від 03.10.2007 р. № 868 «Про проведення апробації електронних засобів навчального призначення у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих педагогічних навчальних закладах та інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів у 2007/2008 навчальному році».

2. Завантажити Перелік заходів щодо проведення апробації і розподілу електронних засобів навчального призначення у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих педагогічних навчальних закладах і інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів. Додаток 1 до наказу МОН України від 03.10.2007 р. № 868.

3. Завантажити Перелік електронних засобів навчального призначення для апробації в загальноосвітніх навчальних закладах у 2007/2008 навчальному році. Додаток 1 до переліку Заходів.

4. Завантажити Перелік електронних засобів навчального призначення для апробації у професійно-технічних навчальних закладах у 2007/2008 навчальному році. Додаток 2 до переліку Заходів.

5. Завантажити Перелік електронних засобів навчального призначення для апробації в Інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів у 2007/2008 навчальному році. Додаток 4 до переліку Заходів.

6. Завантажити Перелік електронних засобів навчального призначення для апробації у вищих педагогічних навчальних закладах у 2007/2008 навчальному році. Додаток 3 до переліку Заходів.

7. Завантажити Інформаційна картка педагогічного працівника, який бере участь в апробації електронного засобу навчального призначення на базі навчального закладу.

8. Завантажити АНКЕТА 1 А експертної оцінки електронного засобу навчального призначення загально-дидактичного спрямування.

9. Завантажити АНКЕТА 1 Б експертної оцінки електронного засобу навчального призначення практичного спрямування.

10. Завантажити Перелік загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області, які здійснюють апробацію педагогічних програмних засобів. Додаток 2 до наказу МОН України.

11. Завантажити Наказ управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації «Про апробацію електронних педагогічних програмних засобів у 2007/2008 н.р».

12. Завантажити Наказ МОНУ № 433 від 02.06.2004р. Положення про порядок організації та проведення апробації електронних засобів навчального призначення для загальноосвітніх навчальних закладів.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти