Англійська мова

Понеділок, 12 грудня 2011, 13:13

now Завантажити Liliya Morska. Constructivism – the approach in professional development of modern teachers

Завантажити Україна − єдина країна. Методична розробка для вчителів

Візьміть участь у конкурсі «New Generation Teacher Competition»!

image012Британська Рада в Україні та Майкрософт Україна оголошують конкурс «New Generation Teacher Competition» для викладачів, що цікавляться інноваційними технологіями й інтерактивним навчанням.

Для того, щоб стати учасником конкурсу необхідно зареєструватися на сайтіTeaching English обрати найцікавішу вправу чи будь-який інший структурний елемент уроку й до 8 жовтня 2013 р. залишити короткий відгук на сторінці професійної мережі Microsoft “Партнерство в навчанні”(потрібна безкоштовна реєстрація).

Короткий відгук має містити назву навчального матеріалу (activities, tips, lesson plans etc), посилання на нього і коментар, чому він вам сподобався.

Переможців буде визначено завдяки платформі random.org та оголошено 10 жовтня на Facebook-сторінках Британської Ради та Microsoft Ukraine.

Власник першого місця буде нагороджений смартфоном Nokia Lumia 520, 10 наступних учасників отримають програмне забезпечення Microsoft – Windows 8.


Запрошуємо взяти участь в освітній конференції «Teaching English with Technology»!

image014Британська Рада в Україні та Майкрософт Україна запрошують взяти участь в освітній конференції «Teaching English with Technology». Для участі у конференції запрошуються вчителі іноземної мови загальноосвітніх та середніх спеціальних освітніх закладів.

Метою конференції є популяризація інноваційних технологій та інтерактивного навчання серед учителів іноземної мови. В рамках конференції фахівець з Великобританії Нікі Хоклі (Nicki Hockly) проведе вебінар на тему використання соціальних мереж у викладанні, а також пройдуть творчі майстерні на тему використання інноваційних технологій у класі.

Конференція буде проведена 11 жовтня 2013 р. у місті Києві. Місце проведення конференції буде повідомлено пізніше.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету до 30.09.2013 тут.

100 учасників до 04.10.2013 отримають запрошення для участі в конференції. Перевага надаватиметься учасникам, які залишили свої побажання на сторінці тематичної дискусії в мережі«Партнерство в навчанні». Буде враховано і географічне представництво у зв`язку з тим, що передбачається запрошення освітян із усіх регіонів України.


15052013430

15052013431

Завантажити “Кроки до успіху”. Презентація за матеріалами участі вчителів англійської мови (керівник групи − Ямелинець Л.В.) Теребовлянського району у спільному проекті МОН України та Британської Ради в Україні “Кроки до успіху”.

Завантажити “Англійська мова у початковій школі”. Презентація з досвіду участі вчителів англійської мови Богоніс Г.Г. та Танькової О.М. у спільному проекті МОН України та Британської Ради в Україні “Англійська мова у початковій школі”.


Завантажити Програма післядипломної педагогічної освіти вчителів іноземних мови та рамка безперервного професійного вдосконалення вчителів іноземних мов.


Завантажити Програму всеукраїнського семінару методистів іноземних мов інститутів післядипломної педагогічної освіти.


Завантажити Ігри на уроках англійської мови. Л. Уруська, методист англійської мови Тернопільського ОКІППО.


Матеріали обласного семінару методистів РМК, ІМЦО м. Тернополя з іноземних мов на тему „Управління якістю іншомовної освіти в навчальному закладі”.

Завантажити Управління якістю іншомовної освіти в Підгаєцький гімназії. З досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Підгаєцької гімназії О. Слабодух.


Завантажити Ігрова діяльність на уроках англійської мови в початковій школі. З досвіду роботи вчителя англійської мови Підгаєцької спеціалізованої ЗОШ І ст. Довганюк Г.І.

Увага, конкурс!

Завантажити Конкурс для вчителів

Завантажити Конкурс для учнів


14 березня 2012 року згідно з планом роботи ТОКІППО у Заліщицькій державній гімназії відбулося засідання обласної школи педагогічної майстерності з проблем планування сучасного уроку англійської мови.
Детальніше…

Завантажити Конспекту уроку «Going Green» (8 кл.) вчителя Заліщицької гімназії І. Лучин

Завантажити З досвіду участі у міжнародному проекті «РТРІ»

Завантажити З досвіду участі у міжнародному проекті «РТРІ»

Переглянути З досвіду участі у міжнародному проекті «BBC School Report»

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти