Тренінг «Формування ключових компетентностей вчителя музичного мистецтва в умовах реформування сучасної української освіти»

11 червня 2021 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти, на платформі сервісу Google Meet,  проведено тренінг для вчителів музичного мистецтва та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань професійного розвитку вчителів мистецтва на тему «Формування ключових компетентностей вчителя музичного мистецтва в умовах реформування сучасної української освіти». Мета заходу: ознайомити вчителів музичного мистецтва з ключовими компетентностями в царині реформування сучасної української освіти. Тренінг провела Наталія Саранчук,  методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО. В ході тренінгу учасники розглянули питання «Формування ключових компетентностей сучасного вчителя музичного мистецтва», «Сприймання і виконання творів на уроках музичного мистецтва як складова ключових компетентностей».

Вчителі музичного мистецтва та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань професійного розвитку вчителів мистецтва виконали низку вправ та завдань, спрямованих на володіння ключовими мистецькими компетентностями (віртуальний концерт академічної музики, створення музичної вистави тощо), виконання вправи «Хто написав ці музичні твори?»).

Наталія Саранчук ознайомила присутніх із нетрадиційним форматом печа куча та можливостями його використання на уроках музичного мистецтва.

На завершення заходу учасники виробили рекомендації щодо актуальності питання ключових компетентностей сучасного вчителя музичного мистецтва.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти