Майстер-клас для психологів – консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників на тему «Формування та розвиток навичок психологічного консультування»

 21 травня 2021 року в онлайн-режимі відбувся майстер-клас для психологів – консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників на тему «Формування та розвиток навичок психологічного консультування».

Захід організовано з метою ознайомлення учасників з основними стадіями консультативного процесу, найважливішими рольовими функціями консультанта, оволодіння знаннями та вміннями для успішного консультування; техніками психологічного консультування.

Коротюк Зоряна, в.о. завідувача навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи зосередила увагу на психологічному консультуванні в сфері освіти та професійних вимогах до консультанта.

Надвинична Тетяна, завідувач лабораторії психологічної служби ТНЕУ, доцент, кандидат  психологічних  наук розкрила особливості процесу психологічного консультування.

Про комунікативні техніки консультативної допомоги та професійний етикет з досвіду роботи розповіла Мінакова Майя, практичний психолог Вишнівецької комунальної ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ.

Під час проведення онлайн-заходу учасники активно спілкувалися у чаті , а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей.

За підсумками роботи були вироблені рекомендації.

 

 

 

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти