Урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

О мово рідна! Золота колиско,
В яких світах би не бувала я, –
З тобою серцем, і по-українськи
Я вимовляю мамине ім’я.

 

18 жовтня 2018 року в області стартував ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося в Тернопільській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради.

У ньому взяли участь заступник начальника управління освіти і науки ОДА Ганна Зварич, заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Володимир Мисик, представники ТОКІППО, учителі української мови і літератури загальноосвітніх навчальних закладів, учні та батьки.

«Відродження України, її духовності неможливе без вивчення спадщини Шевченка. Творчість Кобзаря – то найдорогоцінніший скарб, що підтримує українця впродовж усього життя, передається з покоління в покоління.  І сьогодні, в час тривожних подій, що відбуваються в країні, ми знову звертаємося до великого поета і в його віршах черпаємо силу і віру у завтрашній день», – лунало з уст ведучих. На завершення заходу звучала літературно-музична композиція у виконанні учасників художньої самодіяльності школи, яка зворушила усіх присутніх у залі.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти