Просвітницький інтерактивний захід «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес»

11 жовтня 2018 року у приміщенні НВК “Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5-ДНЗ” представниками громадської організацій «Гуртом!» та методистами центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО був проведений просвітницький інтерактивний захід (з елементами тренінгу) «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес» для педагогічних працівників міста Кременця, Кременецького, Лановецького та Шумського районів, які відповідають за впровадження даної програми.

У заході взяв участь заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа, який наголосив на важливості вивчення системи цінностей Української Хартії вільної людини в Новій українській школі.

Із вітальним словом та побажаннями плідної співпраці до присутніх звернувся директор НВК “Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5-ДНЗ”  Андрій Смаглюк.

Про інноваційні технології та методичне забезпечення реалізації ідей Української Хартії вільної людини розповів Ковалик І.М., голова ГО «Гуртом!», співкоординатор реалізації обласної програми впровадження УХВЛ в Тернопільській області.

Завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО  Світозара Хома та методист центру Лілія Мудрик  висвітлили практичні аспекти впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес та провели з учасниками заходу інтерактивні вправи з популяризації ідей програми.

Кожен учасник отримав  методичні матеріали УХВЛ та сертифікат про участь у заході.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти